ÖZEL ÜRÜNLER > ULTRAPURE

ULTRAPURETM PARLAMA NOKTASI YÜKSEK VE İÇ MEKANLARDA YAPILAN ÇALIŞMALARDA DAHA ÇOK AÇIK ZAMAN, DAHA AZ İŞÇİLİK VE ÇOK DAHA GÜVENLİ İŞLEM OLANAKLARI SAĞLAYAN, OLDUKÇA YÜKSEK ÖLÇEKTE SAFLAŞTIRILMIŞ YAĞ ÖZLÜ, SIVI BİR AYIRICI ETKİN MADDESİDİR.

UltraPureTM Sıvı Ayırıcı, tüm beton baskısı işlemlerinde temiz bir ayırma sağlamak için kullanılır ve beton kalıplar üzerinde de kullanıldığında mükemmel bir ayırma maddesidir. UltraPureTM, çevreye zararlı aromalı solventler ve klorlanmış solventler içermez.

YARARLARI
140 derece F nin üzerinde bir parlama noktası: UltraPureTM zararlı aromatik solventler içermediğinden dolayı taşınması, depolanması ve uygulanması çok daha güvenlidir.
Kontrollu buharlaşma: Daha yavaş bir buharlaşma sonucu daha fazla açık zaman kalır. Kalıplar üzerine püskürtme yapmak veya baskı yapılan kısımların kuruyup yapışmasını önlemek için ve bazı bölümlerde yeniden uygulama için daha az zaman harcanır.
Saydam: Berrak ve renksiz olan ayırıcı, betonu veya kalıpları boyamaz.
Tümü ile uçucudur: UltraPureTM % 100 uçucudur. Boyanmış betonun yüzeyini etkileyecek veya lekeleyecek herhangi bir şey geride kalmaz. Kalıplar temizlenip kurutulur ve yeniden kullanım için hazırlanır.

NASIL KULLANILIR?
UltraPureTM yi pompalı bir püskürtücü ile uygulayın. Beton için beher 200 ft2 alana bir galon hesabı ile polimer kaplamalar için ise beher 175 ft2 alana bir galon hesabı ile uygulayın.
1. Takımlara püskürtme yapın. Genelde bir kat püskürtme yeterli olmaktadır.
2. Baskı yapılacak yüzeye püskürtün. Sadece 20 dakikalık bir süre içinde baskı yapılacak bir alanı kapsayın veya ikinci bir uygulama gerekebilir.
3. UltraPureTM nin buharlaşması için döşemenin birkaç saat süre ile açık kalmasını sağlayın.

ÖZELLİKLER
Tipi:Ultra saf solvent ayırıcı aktif madde.
Rengi : Uçuk mavi.
Kokusu : Jiklet kokusu.
Zehirlilik :Düşük.
Yanıcılığı :Yanar.
Bileşimi : Yüksek düzeyde su ile arıtılmış yağ esaslı solvent ayırıcı etkin maddeleri.